Plane
Krótko o nas
Firma Air Res Aviation zrodziła się z pasji do lotnictwa jej założycieli. Dysponuje nowoczesnym, dobrze wyposażonym budynkiem. Siedziba firmy jest usytuowana w odległości około 200 m od progu pasa betonowego 27, lotniska w Jasionce koło Rzeszowa. Posiadamy dostęp do drogi kołowania, która pozwola na bezpośrednie wykołowanie na pas zaraz po przekroczeniu bramy na teren lotniska.
 
Nasze początki

Firma Air Res Aviation zrodziła się z pasji do lotnictwa jej założycieli. Dysponuje nowoczesnym, dobrze wyposażonym budynkiem. Siedziba firmy jest usytuowana w odległości około 200 m od progu pasa betonowego 27, lotniska w Jasionce koło Rzeszowa.

WIĘCEJ O SZKOLE
 

Właściciel firmy Air Res Aviation odkupił prawa do produkcji repliki typu samolotu T-131 Jungmann. Posiadamy wkład w polską produkcje lotniczą, prowadzimy serwis samolotów historycznych gdzie realizujemy rozmaite projekty budowy samolotów i śmigłowców. Naszym podstawowym produktem jest replika samolotu typu T-131 Bucker Jungmann oferowany jako gotowy samolot lub samolot do samodzielnego montażu.

Samoloty produkowane tutaj nie są replikami. Są one zbudowane zgodnie z czeską licencją na podstawie oryginalnej dokumentacji technicznej, która obejmuje między innymi rysunki techniczne wszystkich elementów samolotu. Większość elementów pozostaje bez zmian w stosunku do Jungmanna produkowanego 20 lat temu. Jesteśmy dumni, że możemy nazwać repliki naszych samolotów typu T-131 nową serią dwupłatowców.

WIĘCEJ O NASZYCH DWUPŁATOWCACH
 

Oferujemy zarządzanie ciągłą zdatnością do lotu. Nasz personel zarządzający stanowią młode osoby świetnie orientujące się w przepisach. Oferujemy również kompleksową pomoc związaną z eksploatacją samolotu, począwszy od zarządzania po asystę w kontakcie z Urzędem Lotnictwa Cywilnego.

WIĘCEJ O ORGANIZACJACH
 

Tak właśnie latamy
to możesz być ty...
AKTUALNOŚCI

 

DLA PILOTÓW